כתובתנו

דרך קיבוץ גלויות 34 תל אביב

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 08:00-19:00

תאונות דרכים הן אירועים בלתי צפויים שעלולים לגרום לפגיעות גופניות ונפשיות חמורות. כדי להתמודד עם ההשלכות המשפטיות והכלכליות של תאונה, חשוב להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום זה. עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע בניהול תביעות מול חברות הביטוח, בהגשת תביעות נזיקין ובהשגת הפיצויים המגיעים לנפגעים.

מה לעשות מיד לאחר תאונת דרכים

  1. תיעוד המקרה: יש לצלם את מקום התאונה, את כלי הרכב המעורבים ואת הנזקים שנגרמו. בנוסף, חשוב לרשום את פרטי המעורבים והעדים.
  2. פנייה לרשויות: יש לדווח למשטרה על התאונה ולהזמין אמבולנס במקרה של פגיעות גופניות.
  3. קבלת טיפול רפואי: גם אם הפציעות נראות קלות, יש לגשת לבדיקת רופא מיד לאחר התאונה כדי לתעד את הפגיעות ולקבל טיפול מתאים.

תפקידו של עורך דין תאונות דרכים

ייעוץ משפטי והכוונה

עורך דין תאונות דרכים מספק ייעוץ משפטי מקיף לנפגעי תאונות דרכים, החל ממילוי טפסים ועד לניהול משא ומתן עם חברות הביטוח. עורך הדין יסביר את הזכויות והחובות של הלקוח וילווה אותו בכל שלבי ההליך המשפטי.

תביעות מול חברות הביטוח

חברות הביטוח נוטות לפעול על מנת למזער את התשלומים לנפגעים. עורך דין מיומן ינהל את התביעה מול חברת הביטוח, יגיש את כל המסמכים הנדרשים וידאג להשגת הפיצויים המגיעים ללקוח.

תביעות נזיקין

במקרים בהם תאונת הדרכים נגרמה כתוצאה מרשלנות של צד שלישי, ניתן להגיש תביעת נזיקין נגד הגורם האחראי. עורך הדין יבחן את הראיות, יעריך את היקף הנזקים ויגיש תביעה לבית המשפט במטרה להשיג פיצויים מרביים ללקוח.

זכויות הנפגעים בתאונות דרכים

פיצויים כספיים

נפגעי תאונות דרכים זכאים לפיצויים כספיים מחברות הביטוח ומהגורמים האחראיים לתאונה. הפיצויים כוללים הוצאות רפואיות, אובדן הכנסה, כאב וסבל ונזקים נוספים.

טיפול ושיקום רפואי

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מחייב את חברות הביטוח לשלם עבור כל ההוצאות הרפואיות הנדרשות לשיקום הנפגעים, כולל טיפולים פיזיותרפיים, תרופות וניתוחים.

סיכום

עורך דין תאונות דרכים הוא איש מקצוע חיוני לנפגעי תאונות דרכים. בעזרתו ניתן להשיג את הפיצויים המגיעים ולוודא שהזכויות נשמרות. פנייה לעורך דין מומחה בתחום זה יכולה לשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה בתביעות ולמזער את הנזקים הכלכליים והנפשיים הנובעים מהתאונה.

עו"ד תאונות דרכים

כתובתינו

דרך קיבוץ גלויות 34 ת"א

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 09:00-18:00

דילוג לתוכן