כתובתנו

דרך קיבוץ גלויות 34 תל אביב

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 08:00-19:00

משרד עורכי דין תאונות דרכים – כיצד לבחור?

כל אחד ואחת מאתנו עשוי למצוא את עצמו מעורב בתאונת דרכים, גם כהולך רגל, גם כנהג וגם כנוסע, ולכן, קיימת חשיבות רבה..

מוצאים את עצמכם מתמודדים עם פגיעת גוף בעקבות תאונת דרכים בה הייתם מעורבים? זה הזמן לדעת הכול על בחירת משרד עורכי דין המתמחה במתן שירותים משפטיים לנפגעי תאונות דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (פלב"ד) המונהג בישראל אז שנת 1975, הוא חוק במסגרתו הוסדרו התנאים לקבלת  פיצוי כפסי לנפגעי תאונות דרכים. חוק זה קובע בין היתר כי כל אדם המוצא את עצמו נפגע מתאונת דרכים, זכאי לקבלת פיצוי כספי בהתאם לחומרת פציעתו על פי כל אחד ממרכיבי הפיצוי הבאים: פיצוי בגין טיפול רפואי, פיצוי בגין אובדן כושר עבודה, פיצוי תחת ביחף סיעוד ועזרת הזולת ופיצוי תחת סעיף כאב וסבל. מכיוון שהתביעה במקרים אלו מופנית כנגד החברה המבטחת של הרכב המעורב בתאונת דרכים, קיימת חשיבות רבה לכך לשכירת שירותיו של משרד עורכי דין תאונות דרכים העוסק ומתמחה במתן שירותים משפטיים לנפגעי תאונות דרכים.

חשיבותו של משרד עורך דין בנושא

משרד עורכי דין תאונות דרכים יסייע גם לכם לבחון את סיכויי התביעה אותה אתם מתכוונים להגיש בגין פציגות גוף חמורות ו/או קלות כתוצאה ממוערבותכם בתאונת דרכים, כאשר גם במקרים בהם מדובר בפגיעת גוף "קלה" תוכלו למצות את זכויותיכם. כמו כן, שכירת שירותיו של משרד עורכי דין בנושא, נועדה לצרכי מיצוי זכויותיכם לקבלת פיצוי כספי תחת כל אחד ממרכיבי הפיצוי הקבועים בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, וביניהם: סעיף הוצאות רפואיות המתייחס לכלל ההוצאות הכספיות הנדרשות לכם בעקבות קבלת טיפול רפואי לאחר התאונה, סעיף הפסד ימי עבודה, סעיף אובדן כושר עבודה וסעיף סיעוד ועזרת הזולת.

חשוב לציין שגם במקרים של תאונות וגם במקרים בהם הרכב הפוגע אינו מבוטח באף חברת ביטוח, תוכלו לממש את זכאותכאם לקבלת כספי הפיצוי במסגרת הגשת תביעת הפיצויים לגוף המכונה קרנית – הקרן לנפגעי תאונות דרכים, כאשר משרד עורכי דין העוסק ומתמחה בנושא ילווה אתכם לאורך כל שלבי התביעה גם במקרים אלו ויגן על מלוא זכויותיכם לקבלת כספי הפיצוי המגיעים לכם.

בחירת משרד עורכי דין – כיצד?

בחירת משרד עורכי דין  תאונות דרכים, מומלץ שתעשה בהתאם לפרמטרים מקצועיים כגון: שנות וותק מקצועי, הניסיון המעשי העומד לרשות המשרד בנושא מיצוי זכויותיהם של נפגעי תאונות דרכים, תקדימים משפטיים בנושא הנזקפים לטובת המשרד, כמובן, אופן הטיפול בתיק התביעה והיחס האישי המוענק לכם לאורך כל הדרך.

מעבר לכך, מומלץ לשכור את שירותיו של משרד עריכת דין המאפשר לכם להתסייע בשירותי הפניה לרופא מומחה לצורך קבלת חוות דעת משפטית לצורך גיבוש כתב התביעה. חשוב לציין שנושא שכר טרחת עורך דין במקרים אלו מוסדר אף הוא בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, כאשר על פי החוק, התשלום בפועל עבור שכר הטרחה מתבצע אך ורוק במקרים בהם קיבלתם בפועל את כספי הפיצוי, כאשר גובה התשלום הינו אחוז כזה או אחר מסך התשלום אותו קיבלתם.

מתי פונים למשרד עורכי דין בנושא?

היוועצות מוקדמת עם משרד עורכי דין תאונות דרכים תסייע גם לכם לייעל את הליך הגשת התביעה ולממש את מלוא זכויותיכם בהקשר של קבלת כספי הפיצויים, ולכן, הפניה למשרד עורכי דין בנושא תאונות דרכים אופנוע, רכב, וכו' מומלץ שתעשה קרוב ככל האפשר למועד התאונה. יחד עם זאת, ישנן מספר פעולות מקדימות אותן מומלץ לבצע בטרם הפנייה למשרד עורכי דין, וביניהן: תיעוד זירת התאונה לאחר התרחשותה במידת האפשר, פינוי מזירת התאונה לצורך קבלת טיפול רפואי באופן מיידי לאחר התאונה, דיווח על התאונה וקבלת אישור משטרתי בדבר התאונה, הנפקת אישורי היעדרות ממקום העבודה, איסוף של כל המסמכים הרפואיים הרלוונטים לנושא התביעה ותיעוד של כל הוצאה כספית כזו או אחרת לה נדרשתם לצורך קבלת טיפול רפואי בעקבות התאונה. חשוב לציין שפעולות אלו יוכלו לסייע רבות לקידום כתב התביעה.

שירותיו המקצועיים של משרד עורכי דין תאונות דרכים, עומדים לרשותכם לאורך כל שלבי התביעה, משלב ההיוועצות המוקדמת אותה מומלץ לקיים במועד סמוך ככל האפשר למועד התרחשות התאונה ועד לקבלת סכום הפיצויים, וכל זאת תוך בחינת מרכיבי הפיצויים השונים הנכללים בכתב התביעה וניהול התביעה אל מול החברה המבטחת של הרכב הפוגע. למידע נוסף בנושא צרו איתנו קשר.

כתובתינו

דרך קיבוץ גלויות 34 ת"א

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 09:00-18:00

דילוג לתוכן