כתובתנו

דרך קיבוץ גלויות 34 תל אביב

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 08:00-19:00

רשלנות ותביעות נזיקין – כללי, עו"ד נזקי גוף

עו"ד נזקי גוף

משרדנו מייצג ומלווה בתביעות רשלנות שגרמו לנזקי גוף ונפש, בתביעות נזיקין כנגד רשויות, חברות וגופים שאחראים לגרימת הנזק.
אתם או קרוב משפחה נפגעתם מתאונה – או אפילו כתוצאה מנפילה על מדרכה, טביעה, בור בכביש – ונושאים נוספים – ייתכן שמגיע לכם פיצוי, ואנחנו מטפלים בנושאים אלו. לעורכי הדין במשרדנו וותק וניסיון של מעל 25 שנים, ואנו מייצגים לקוחות רבים בדרכם לקבל פיצוי מירבי והוגן לנזק שנגרם להם או לקרוביהם.

משרד עורכי דין נזיקין שירית אורון ויסבורד נמצא בתל אביב, ומשרת לקוחות מכל הארץ.

ניתן גם לקבוע פגישה טלפונית.

להערכת שווי התביעה, התקשרו אלינו – 03-5184567

פרט למקרים מיוחדים המוסדרים בחוק כמו תביעות מכח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, חוק האחריות למוצרים פגומים, היזק על ידי כלב – על מנת לזכות בתביעת נזיקין בגין כל נזק גופני, נפשי או כלכלי – יש להוכיח את רשלנותו של אחר.

תביעת נזיקין יכול שתהיה מוגשת כנגד אדם או כל גוף אחר, כגון מקום עבודה, רשות עירונית, חנויות, מרכולים, אולמות אירועים, מוסדות לימוד וכדומה.

ההתרשלות יכול שתהיה במעשה או במחדל, עקב מפגע, התנהלות לא סבירה ולא אחראית.

אם נפגעת – חשוב מאוד לתעד ולצלם את המפגע, לשמור פרטי עדים למקרה, לשמור ולאסוף כל תיעוד או פרט אשר יעזרו לך להוכיח את עצם קרות האירוע ולהשית האחריות לאירוע ולנזק על הנתבע.

בנוסף ישנה חשיבות באופן מסירת תיאור האירוע על ידך בסמיכות לתאונה – בעת קבלת הטיפול הרפואי הראשוני.

עו"ד שירית אורון ויסבורד וצוות משרד עו"ד נזיקין ילוו אתכם ברגישות ובמקצועיות המתחייבות לאורך ההליך , החל משמיעת המקרה, בחינת ההתנהגות הרשלנית, בחינת המפגע – ניתוח המקרה בהתאם לאמות המידה המשפטיות והחובות המוטלים על הגורם אותו יש לתבוע. אם אכן מצאנו כי יש קייס לתביעה, נמשיך בלמידת החומר הרפואי, התייעצות עם מומחים רפואיים, קבלת חוות דעת והערכות רפואיות להוכחת מידת הפגיעה והנכות, וכלה בחישוב והוכחת סך הפיצוי המגיע בעטיו של האירוע.

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בניהול תביעות עו"ד נזקי גוף ובהוכחת מלוא הצרכים, ההפסדים, העלויות הכלכליות להם נזקקו ויזקקו הנפגע ומשפחתו בעבר ובעתיד.

שתפו:

לתיאום פגישה

תחומי התמחות נוספים

עו "ד תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה ⚖️

תאונת עבודה הינה תאונה אשר עלולה להתרחש הן במהלך העבודה, תוך כדי העבודה ועקב העבודה והן בדרך לעבודה או ממנה. לנפגע תאונת עבודה ישנה זכות

עורך דין תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים

משרדנו מיצג נפגעי גוף מתאונות דרכים – עורכי דין נזיקין המתמחים בהשגת פיצוי מיטבי עבור נפגעי גוף בתאונות. אתם או קרוב נפגעתם מתאונת דרכים, כהולך

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

תחום הרפואה מלווה את כולנו – עוד לפני שבאנו אל אוויר העולם… החל מבדיקות אשר אמורים הורינו לעבור טרם ההריון, המשך בהריון ובלידה וכמובן במהלך

כתובתינו

דרך קיבוץ גלויות 34 ת"א

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 09:00-18:00

דילוג לתוכן