כתובתנו

דרך קיבוץ גלויות 34 תל אביב

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 08:00-19:00

תאר לעצמך את זה: אתה עובד קשה בעבודה, עושה את העבודה שלך כמו כל יום אחר. אולי הפעלת מכונות כבדות, ספרת מלאי או פגישה עם לקוחות. פתאום מתרחשת תאונה. אתה נפצע, ועכשיו אתה עומד בפני חשבונות רפואיים, אובדן שכר ועתיד לא ברור. מה אתה עושה?

אם נפגעת בעבודה, ייתכן שתהיה לך זכות חוקית לפיצוי. אך תהליך הגשת תביעת תאונת עבודה עלול להיות מבלבל. מאיפה בכלל מתחילים? אילו צעדים עליך לנקוט כדי להגן על זכויותיך? בפוסט הזה, נדריך אותך דרך הוראות העשה ואל תעשה החיוניות להגשת תביעה מוצלחת של פגיעה בעבודה.

 

 דווח ותעד את התאונה

הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא להודיע למעסיק שלך ולקבל טיפול רפואי. דווח על התאונה לממונה עליך מיד, גם אם הפציעה נראית קלה. תאר בדיוק כיצד התרחש האירוע ובקש את הטיפול הרפואי הדרוש.

ודא שהתאונה מתועדת היטב בדוח החברה. קבלת הפרטים בכתב יוצרת תיעוד רשמי שיכול לתמוך בתביעתך מאוחר יותר. בקש מהמעסיק שלך עותקים של דוח זה לתיעוד שלך.

תרצה גם תיעוד רפואי של הפציעה שלך. שתף פרטים עם הרופאים על האופן שבו התאונה קרתה ושמור עותקים של כל החשבונות, רישומי הטיפול וההערכות.

 

 התייעצו עם עורך דין נפגעי עבודה

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים היא לנסות לטפל בתביעת תאונת העבודה שלהם לבד. אבל תהליך התביעות מלא במורכבויות משפטיות. עורך דין תאונות עבודה מנוסה יכול לעזור לכם לנווט במערכת ולהילחם על פיצוי מרבי.

כמה יתרונות מרכזיים של התייעצות עם עורך דין כוללים:

קביעת האפשרויות המשפטיות שלך – ישנם סוגים שונים של תביעות תאונות, כמו פיצויי עובדים ותביעות צד שלישי. עורך דין יכול לבדוק את פרטי המקרה שלך ולייעץ איזו אפשרות תספק את היתרונות הגדולים ביותר.

הערכת שווי תביעה – עורך דין יכול להשתמש בשכר, במסמכים הרפואיים ובהפסדים אחרים כדי לחשב סכום פשרה סביר. זה מספק תובנה חשובה במהלך המשא ומתן.

התנהלות מול מבטחים – מתאימים ביטוח מייצגים את האינטרסים של החברה, לא את שלך. עורך דין משמש כעורך דין שלך בשיחות הסדר.

ניירת תיוק – ישנם טפסים והגשות מורכבות שונות. טעויות עלולות לסכן את התביעה שלך.

אל תחכו להתקשר לעורך דין לאחר תאונת עבודה. ככל שתקדימו להתייעץ עם אחד, כך גדלו הסיכויים שלכם להצליח בתביעה.

עורך דין תאונות עבודה | עו"ד שירית ויסבורד

הגש את התביעות המתאימות

ברגע שיש לך ייצוג משפטי, עורך הדין שלך ידריך אותך בהגשת הניירת הנכונה בהתאם לחוקים ולמצבך האישי.

עבור רוב תאונות העבודה, תגיש תביעת פיצויים לעובדים לוועדה בביטוח לאומי. מערכת ללא תקלות זו מכסה אובדן שכר, הוצאות רפואיות, עלויות שיקום וקצבאות נכות ללא קשר למי שהתרשל. חלות מגבלות זמן קפדניות להגשה, כך שעזרה משפטית מהירה היא המפתח.

במקרים מסוימים, ייתכן שתהיה לך תביעת צד שלישי נגד מישהו אחר מלבד המעסיק שלך שגרם לפציעה שלך, כמו יצרן מוצר פגום. עורך הדין שלך יכול לזהות אם התביעה הנוספת הזו מוצדקת ולטפל גם בהגשה הזו.

השאר את הדאגה לגבי כל המסמכים המתאימים לעורך הדין שלך בזמן שאתה מתמקד בהחלמה שלך. עם עורך דין שמטפל בתהליך, ניתן למנוע טעויות יקרות.

 השתתף בדיונים

ככל שתביעתך עוברת במערכת, סביר להניח שיהיו דיונים שונים. זה חיוני להגיע לכל הדיונים באופן אישי יחד עם היועץ המשפטי שלך.

עדותך בהליך זה חיונית. היו מוכנים לספק פרטים מדויקים על האופן שבו התרחשה התאונה, הליקויים כתוצאה מכך וההשפעה על פרנסתכם. הבאת מסמכים רפואיים וראיות אחרות לתמיכה בהצהרותיך חשובה גם היא.

עם עורכת דין מטעם  שירית ויסבורד לצדך, יהיה לך עורך דין שיציג טיעונים לטובתך ויחקור עדים. הסתמכו על המומחיות שלהם בטיפול בשימועים כדי להציג את המקרה הטוב ביותר שלכם.

ניהול משא ומתן להסדר הוגן

מעט מאוד תביעות תאונות עבודה מגיעות בסופו של דבר למשפט. הרוב המכריע מסדר באמצעות משא ומתן בין עורך הדין שלך לבין נציגי הביטוח.

עורך הדין שלך ימנף ראיות ואסטרטגיות משפטיות כדי לדרוש פיצוי הולם בשמך. הם ישקלו את הצעות הפשרה מול מה שניתן לקבל במשפט כדי לקבוע את הפתרון הטוב ביותר.

אם הצעת הפשרה של המבטחת נראית נמוכה באופן בלתי סביר, עורך הדין שלך לא יהסס לקחת את התיק הלאה ולהילחם על צדק מלא. הניסיון הרב שלהם בניהול משא ומתן מאפשר תיווך מיומן של ערך התביעה המקסימלי המותר.

סמוך על עורך הדין לנפגעי עבודה שלך שיבטיח את הפיצוי המגיע לך ללא הסיכונים וההוצאות של משפט. זו המומחיות שלהם.

קבל את ההטבות שלך

ברגע שהושג פשרה נוחה, השלב האחרון הוא איסוף מה שהוענק לך. זה יכול לכלול תשלומי סכום חד פעמי, הסדרים מובנים עם חברות קצבה והסדרים אחרים בהתאם למה שנוהל.

עורך הדין שלך יבטיח שחוזה הפשרה והתשלום יתאימו לחוק ויגנו על האינטרסים שלך. הם יכולים גם לייעץ לגבי שימוש מושכל בכספים, כמו הקמת נאמנויות או בחירת השקעות בטוחות.

לאחר חודשים או שנים שביליתם במאבק על ההטבות החוקיות שלכם, לראות את המקרה נפתר בצורה חיובית זה משמח ביותר. עם עורך הדין שלך, אתה יכול להתקדם לשקם את חייך מבחינה כלכלית לאחר תאונת עבודה הרסנית.

סבל מפציעה הקשורה בעבודה יכול לדרדר את חייך ברגע. אבל אתה לא צריך לסבול את התוצאות לבד. בעזרת [עו"ד שירית ויסבורד] תוכל לנקוט בצעדים משפטיים להשבת פיצויים ולצעוד דרך חזקה קדימה.

אל תשאיר את עתידך למקרה. אם אתה או אדם אהוב נפגעת בעבודה, צור קשר עם הצוות שלנו עוד היום לייעוץ חינם. לעורכי הדין שלנו עורכי דין תאונות עבודה יש עשרות שנות ניסיון משולב בהשגת תוצאות. אנחנו כאן כדי לענות על השאלות שלך ולתאר את האפשרויות המשפטיות הטובות ביותר שלך ללא עלות או התחייבות. התקשר עכשיו כדי ללמוד כיצד נוכל לעזור לך להגיש תביעה חזקה ולעמוד על הרגליים.

כתובתינו

דרך קיבוץ גלויות 34 ת"א

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 09:00-18:00

דילוג לתוכן