כתובתנו

דרך קיבוץ גלויות 34 תל אביב

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 08:00-19:00

לעיתים קרובות, תאונות עבודה קורות שלא בהכרח באשמת העובד אלא כתוצאה מרשלנות של המעסיק או תנאי עבודה לא בטיחותיים. בין אם מדובר בתאונה קטנה שגרמה לפציעה קלה או בתאונה חמורה עם נזק גופני ממושך, חשוב להגן על זכויותיכם כעובדים ולקבל את הפיצוי המגיע לכם. במקרים רבים, עורך דין תאונות עבודה מנוסה יכול לסייע לכם לנהל את התביעה בצורה יעילה ולהשיג תוצאה צודקת.

אז איך בוחרים את עורך הדין המתאים לתביעת תאונת עבודה? להלן כמה שיקולים חשובים:

ניסיון נרחב בתחום תאונות עבודה התמחות ספציפית בסוג התביעות הללו היא קריטית. עורך דין שמתמחה בתאונות עבודה יהיה מצויד בידע המשפטי והניסיון המעשי הנדרשים כדי להתמודד עם האתגרים הייחודיים המלווים בתביעות מסוג זה. הם יכירו לעומק את החוקים והתקנות הרלוונטיים, וידעו כיצד לנהל את התיק בצורה האופטימלית.

יכולת תקשורת ונגישות לקוח במהלך הטיפול בתיק, עליכם לשמור על קשר רצוף עם עורך הדין המטפל. חשוב שהעורך יהיה נגיש וזמין לתקשורת פתוחה, שיעדכן אתכם בכל ההתפתחויות ויענה לשאלותיכם באופן מקצועי וברור. בחרו במישהו שמקפיד לקיים תקשורת הדוקה עם לקוחותיו.

ניהול תיקים אישי וממוקד עורך דין אמין יקדיש תשומת לב אישית לכל תיק ולא יעביר אותו לטיפול של עוזרים או עובדים זוטרים. כאשר מדובר בתביעה משפטית, חשוב לדעת שהעורך המנוסה מכיר את כל פרטי המקרה ונותן ייעוץ וטיפול ישירים.

התמחות בתחום התעסוקה הספציפי שלכם יתרון נוסף הוא אם למשרד עורכי הדין יש ניסיון מוכח בתחום התעסוקה בו אתם עובדים. לדוגמה, עורך דין המתמחה בתאונות שארעו באתרי בנייה יבין טוב יותר את התהליכים והסיכונים הייחודיים של סוג עבודה זה.

מוניטין מקצועי וסמכות משפטית ודאו שעורך הדין שאתם בוחרים נהנה ממוניטין מקצועי ושיש לו היסטוריה מוכחת של הצלחות משפטיות בטיפול בתביעות דומות. עמיתיו ובתי המשפט צריכים להתייחס אליו בכבוד כבעל סמכות בתחום.

רקע של עו"ד פלילי לעניין רשלנות חמורה חשוב ששכרתם עורך דין בעל רקע גם כעורך דין פלילי לצורך טיפול במקרים חמורים של רשלנות חמורה מצד המעסיק, שעלולים לגלוש אף לכדי עבירה פלילית.

דרכי תשלום גמישות ומחירים הוגנים שירותיו של עורך דין טוב לא צריכים להיות זולים במיוחד, אך התעריפים צריכים להיות הוגנים בהתאם לניסיון ולהישגים שלו. נכון להתעניין אם העורך מציע אפשרויות נוחות של תשלום לפי שעות עבודה או לפי הצלחת התיק.

חכמה רגשית ויחס אנושי אל תזלזלו בערכו של יחס אנושי וחכמה רגשית כשאתם עוברים תהליך לא פשוט של טיפול בתאונה ופציעה. עורך דין טוב ירגיש את מצבכם וידע לתמוך בכם נפשית במקביל לניהול התיק המשפטי. בחרו במישהו שמפגין רגישות ואכפתיות לקוחותיו.

לסיכום, למצוא את עורך הדין המתאים לתביעת תאונת עבודה הוא הצעד המכריע לקבלת הפיצוי וההגנה המשפטית המגיעים לכם. היצמדו לקריטריונים אלה כשאתם משוחחים עם משרדי עורכי דין פוטנציאליים, והגנו על זכויותיכם באופן הטוב ביותר לאחר שעברתם פגיעה בעבודה – אירוע שעלול לשנות את חייכם לחלוטין. עורך דין תאונות עבודה המקצועי והמנוסה יטפל בתיק שלכם ברגישות, בנחישות וביעילות כדי שתוכלו לצאת מהתהליך המשפטי

פיצויים מתאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה מנוסה יידע לנהל ולהתמקד בכל ההיבטים החשובים של תביעה מסוג זה:

תיעוד ראיות אחת המשימות החשובות ביותר לאחר תאונת עבודה היא לתעד היטב את כל הנסיבות והראיות הקשורות לאירוע. זה כולל צילומים של זירת התאונה, תיעוד הפציעה הגופנית, רישום עדויות עדים ואיסוף מסמכים רלוונטיים כמו דוחות תאונה ורשומות רפואיות. עורך דין תאונות עבודה מנוסה ידע כיצד לשמור על שרשרת ראיות איתנה שתעזור לבסס את התביעה שלכם.

קביעת אחריות וחובות זהירות תפקידו של העורך הדין הוא לחקור את נסיבות התאונה ולקבוע היכן התרחשה הפרת חובת הזהירות מצד המעסיק. האם המעסיק לא ספק ציוד מגן נאות? האם לא היו אמצעי בטיחות מתאימים באתר העבודה? האם העובד לאקיבל הדרכה מספקת? כל אלה הם שיקולים חשובים בקביעת האחריות המשפטית.

הערכת נזקים בנוסף לנזק הפיזי, תאונת עבודה עלולה לגרום גם לנזק כלכלי ונפשי ארוך טווח. עורך הדין ינתח את כל הנזקים הישירים והעקיפים – כגון הוצאות רפואיות, אובדן השתכרות, כאב וסבל נפשי, וירכז את הדרישה לפיצוי הכספי המלא המגיע לכם.

ניהול מו"מ והשגת פשרה במרבית המקרים, המעסיק וחברת הביטוח שלו לא יסכימו בהתחלה לשלם את מלוא הפיצוי המבוקש. עורך הדין המנוסה ינהל מו"מ קשוח ויפעיל טקטיקות משפטיות מנוסות על מנת להשיג את הפשרה הטובה ביותר עבור התובע.

ייצוג בבית המשפט אם לא ניתן להגיע להסכם פשרה סביר, התיק יגיע לכדי הליך משפטי. בשלב זה, עורך הדין המוכשר יציג את מקרה התביעה שלכם בפני בית המשפט, יצייד את השופטים בראיות תומכות ויגן על האינטרסים שלכם בכל שלב של המשפט.

טיפול אחרי משפט גם לאחר קבלת פסק דין או הסכם פשרה, עלולות לעלות סוגיות נוספות כמו יישום תשלומי הפיצויים וקבלת טיפול רפואי נמשך. עורך דין תאונות עבודה טוב ימשיך לייצג אתכם עד שתקבלו את מלוא הסכום והשירותים המגיעים לכם.

כאשר מדובר בנושא רגיש כמו תאונת עבודה, חשוב שתקבלו ייצוג משפטי אמין, מקצועי ומסור. בחירתו הנכונה של עורך דין תאונות עבודה יכולה להבטיח שתזכו בפיצוי הוגן ובהגנה על זכויותיכם במלואן. אל תהססו לדרוש את המיטב לאחר שעברתם אירוע קשה – אתם ראויים לכך.

כתובתינו

דרך קיבוץ גלויות 34 ת"א

icon-time

שעות וימי פעילות

ימים א'-ה' 09:00-18:00

דילוג לתוכן